Licensed to Beloit College          HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 2/3/2018 03:41 PM
                  Beloit College vs. Knox College - 2/3/2018                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Beloit College-WI  'A'                            1:57.86    1:59.11   11  
     1) Kohn, Alex N 20                 2) Stoffregen, Bri 18             
     3) Kennedy, Katie 22               4) Nicholson, Morgan M 18         
                  30.70     1:03.25 (32.55)     1:33.61 (30.36)     1:59.11 (25.50)
  2 Knox College  'A'                                 2:09.18    2:14.84    4  
     1) Bird, Allie 20                  2) Neubauer, Anna 19              
     3) Bowen-Bailey, Sylvie 19         4) Fleming, Sosy 21               
                                                    1:52.12 ( )     2:14.84 (22.72)
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Beloit College-WI  'A'                            1:46.93    1:58.87   11  
     1) Roberts, Meshach B 20           2) McDonald, Carson 18            
     3) Mu, Mason 19                    4) Kangas-Olson, Wil 19           
                  27.53       59.76 (32.23)     1:31.39 (31.63)     1:58.87 (27.48)
  2 Knox College  'A'                                 1:56.40    1:59.39    4  
     1) Kaneta, Mizuki 21               2) Jacobs, Andrew J 21            
     3) Colburn, Chris W 22             4) Hilger, Joseph 20              
                  31.01     1:05.28 (34.27)     1:33.27 (27.99)     1:59.39 (26.12)
  3 Beloit College-WI  'B'                                 NT    2:07.26    2  
     1) Shea, Matthew T 21              2) Weiler, Karl M 21              
     3) Washburn, Brandon 18            4) Brint, Alan H 20               
                  29.57     1:02.76 (33.19)     1:32.45 (29.69)     2:07.26 (34.81)
 
Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stoffregen, Somer E       18 Buccaneers-WI       11:35.39   11:47.18    9  
                  30.15     1:03.17 (33.02)     1:37.27 (34.10)     2:11.55 (34.28)
        2:46.18 (34.63)     3:21.03 (34.85)     3:56.12 (35.09)     4:31.44 (35.32)
        5:06.73 (35.29)     5:42.39 (35.66)     6:18.18 (35.79)     6:54.64 (36.46)
        7:30.68 (36.04)     8:07.04 (36.36)     8:43.51 (36.47)     9:20.15 (36.64)
        9:57.02 (36.87)    10:33.93 (36.91)    11:10.85 (36.92)    11:47.18 (36.33)
  2 Gerash, Halle K           20 Knox                      NT   12:57.36    4  
                  34.85     1:12.53 (37.68)     1:50.55 (38.02)     2:29.47 (38.92)
        3:08.89 (39.42)     3:48.27 (39.38)     4:28.01 (39.74)     5:07.66 (39.65)
        5:46.97 (39.31)     6:26.58 (39.61)     7:06.44 (39.86)     7:46.27 (39.83)
        8:26.74 (40.47)     9:06.78 (40.04)     9:45.77 (38.99)    10:24.50 (38.73)
       11:03.07 (38.57)    11:41.98 (38.91)    12:20.17 (38.19)    12:57.36 (37.19)
 
Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carpenter, Harry H        22 Knox                11:48.15   11:36.41    9  
                  29.76     1:02.98 (33.22)     1:37.09 (34.11)     2:12.11 (35.02)
        2:47.05 (34.94)     3:22.14 (35.09)     3:57.39 (35.25)     4:32.67 (35.28)
        5:08.23 (35.56)     5:44.11 (35.88)     6:20.39 (36.28)     6:57.13 (36.74)
        7:33.92 (36.79)     8:09.98 (36.06)     8:45.96 (35.98)     9:21.62 (35.66)
        9:56.00 (34.38)    10:30.86 (34.86)    11:04.00 (33.14)    11:36.41 (32.41)
  2 Shea, Matthew T           21 Buccaneers-WI       12:16.11   12:18.63    4  
                  29.92     1:03.73 (33.81)     1:38.41 (34.68)     2:14.29 (35.88)
        2:50.52 (36.23)     3:28.03 (37.51)     4:06.57 (38.54)     4:44.56 (37.99)
        5:22.60 (38.04)     6:00.59 (37.99)     6:38.57 (37.98)     7:16.94 (38.37)
        7:54.58 (37.64)     8:32.38 (37.80)     9:10.80 (38.42)     9:49.79 (38.99)
       10:28.08 (38.29)    11:04.84 (36.76)    11:42.30 (37.46)    12:18.63 (36.33)
  3 Kaylor, Errol             21 Knox                      NT   14:10.60    3  
                  37.07     1:18.92 (41.85)     2:01.82 (42.90)     2:45.52 (43.70)
        3:29.05 (43.53)     4:12.97 (43.92)     4:56.45 (43.48)     5:39.71 (43.26)
        6:23.12 (43.41)     7:06.36 (43.24)     7:49.68 (43.32)     8:32.63 (42.95)
        9:15.56 (42.93)     9:58.28 (42.72)    10:40.72 (42.44)    11:23.09 (42.37)
       12:06.57 (43.48)    12:49.16 (42.59)    13:31.25 (42.09)    14:10.60 (39.35)
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Williams, Kaylie E        18 Buccaneers-WI        2:22.39    2:22.86    9  
                  34.83     1:12.77 (37.94)     1:49.22 (36.45)     2:22.86 (33.64)
  2 Bowen-Bailey, Sylvie      19 Knox                 2:28.39    2:30.73    4  
                  35.51     1:14.77 (39.26)     1:53.57 (38.80)     2:30.73 (37.16)
  3 Bishop, Jada              20 Knox                 2:41.79    2:43.60    3  
                  38.57     1:21.39 (42.82)     2:03.14 (41.75)     2:43.60 (40.46)
  4 Kohout, Ana               19 Buccaneers-WI        3:36.48    3:37.21    2  
                  52.68     1:47.91 (55.23)     2:42.86 (54.95)     3:37.21 (54.35)
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rose III, John            19 Buccaneers-WI        1:59.68    1:57.39    9  
                  27.63       57.07 (29.44)     1:26.88 (29.81)     1:57.39 (30.51)
  2 Lisec, Sam M              18 Knox                 2:06.49    2:07.59    4  
                  28.33       59.46 (31.13)     1:33.64 (34.18)     2:07.59 (33.95)
  3 Washburn, Brandon         18 Buccaneers-WI        2:28.61    2:24.32    3  
  4 Lehman, Fred              20 Knox                 2:35.92    2:33.06    2  
                                1:14.84 ( )     1:53.96 (39.12)     2:33.06 (39.10)
 
Event 7  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kohn, Alex N              20 Buccaneers-WI        1:07.71    1:06.59    9  
                  31.83     1:06.59 (34.76)                                        
  2 Peterson, Zuri            19 Knox                 1:12.77    1:12.54    4  
                  35.20     1:12.54 (37.34)                                        
  3 Bird, Allie               20 Knox                 1:16.31    1:17.50    3  
                  37.43     1:17.50 (40.07)                                        
 
Event 8  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Roberts, Meshach B        20 Buccaneers-WI          59.82      59.21    9  
                  28.66       59.21 (30.55)                                        
 
Event 9  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stoffregen, Bri           18 Buccaneers-WI        1:11.63    1:10.70    9  
                  32.99     1:10.70 (37.71)                                        
  2 Neubauer, Anna            19 Knox                 1:24.91    1:22.69    4  
                  38.94     1:22.69 (43.75)                                        
  3 Warner, Heather           21 Buccaneers-WI        1:25.96    1:23.56    3  
                  39.03     1:23.56 (44.53)                                        
 
Event 10  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Morris, David             17 Buccaneers-WI        1:10.96    1:10.48    9  
                  32.63     1:10.48 (37.85)         1:10.48 ( )                    
  2 Weiler, Karl M            21 Buccaneers-WI        1:11.79    1:15.13    4  
                  34.38     1:15.17 (40.79)         1:15.13 ( )                    
  3 McDonald, Carson          18 Buccaneers-WI        1:12.80    1:15.17    3  
                  36.10     1:15.13 (39.03)      1:15.17 (0.04)                    
  4 Tate, Bill S              19 Knox                 1:15.74    1:16.49    2  
                  36.27     1:16.49 (40.22)         1:16.49 ( )                    
  5 Hilger, Joseph            20 Knox                 1:16.60    1:17.16    1  
                  36.26     1:17.16 (40.90)                                        
  6 Jacobs, Andrew J          21 Knox                 1:16.99    1:18.31  
                  36.68     1:18.31 (41.63)                                        
  7 Mu, Mason                 19 Buccaneers-WI        1:22.71   x1:19.58  
                  37.03     1:19.58 (42.55)                                        
 
Event 12  Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jolly, Aaron J            20 Buccaneers-WI        2:18.24    2:24.20    9  
                  30.06     1:06.30 (36.24)     1:46.23 (39.93)     2:24.20 (37.97)
  2 Shea, Matthew T           21 Buccaneers-WI        2:34.42    2:36.45    4  
                  32.83     1:11.00 (38.17)     1:54.93 (43.93)     2:36.45 (41.52)
 
Event 13  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nicholson, Morgan M       18 Buccaneers-WI             NT      25.97    9  
  2 Stoffregen, Somer E       18 Buccaneers-WI          28.45      28.03    4  
  3 Kennedy, Katie            22 Buccaneers-WI          28.16      28.35    3  
  4 Williams, Kaylie E        18 Buccaneers-WI          28.92     x29.22  
  5 Gerash, Halle K           20 Knox                   30.50      31.08    2  
  6 LaDuca, Grace                Knox                   30.81      31.60    1  
  7 Warner, Heather           21 Buccaneers-WI          31.78     x31.83  
  8 Laird, Natalie            20 Knox                   33.43      33.45  
  9 Stephenson, Irene O       21 Knox                   32.98     x33.91  
 10 Gollery, Mariposa         22 Knox                   34.69     x35.60  
 11 Kohout, Ana               19 Buccaneers-WI          48.12     x51.23  
 
Event 14  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stephenson, Joseph O      21 Buccaneers-WI          22.17      23.34    9  
  2 Lisec, Sam M              18 Knox                   24.22      24.61    4  
  3 Morris, David             17 Buccaneers-WI          24.43      25.02    3  
  4 Kaneta, Mizuki            21 Knox                   27.44      27.65    2  
  5 Milne, Isaac              18 Knox                   27.76      28.49    1  
  6 Kangas-Olson, Wil         19 Buccaneers-WI          28.41      28.87  
  7 Mu, Mason                 19 Buccaneers-WI          30.24     x30.61  
  8 Lehman, Fred              20 Knox                   32.19     x32.72  
  9 Brint, Alan H             20 Buccaneers-WI          34.78     x35.84  
 
Event 15  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nicholson, Morgan M       18 Buccaneers-WI          55.30      56.40    9  
                  27.22       56.40 (29.18)                                        
  2 Fleming, Sosy             21 Knox                 1:03.97    1:02.52    4  
                  30.01     1:02.52 (32.51)                                        
  3 Neubauer, Anna            19 Knox                 1:03.09    1:03.77    3  
                  30.79     1:03.77 (32.98)                                        
  4 Williams, Kaylie E        18 Buccaneers-WI        1:03.18    1:04.62    2  
                  31.32     1:04.62 (33.30)                                        
  5 Bishop, Jada              20 Knox                 1:13.51    1:13.60    1  
                  35.18     1:13.60 (38.42)                                        
  6 Laird, Natalie            20 Knox                      NT   x1:15.53  
                  36.12     1:15.53 (39.41)                                        
  7 Stephenson, Irene O       21 Knox                 1:14.48   x1:17.18  
                  36.57     1:17.18 (40.61)                                        
  8 Gollery, Mariposa         22 Knox                 1:16.04   x1:20.56  
                  37.59     1:20.56 (42.97)                                        
  9 Kohout, Ana               19 Buccaneers-WI        1:42.96    1:45.28  
                  51.56     1:45.28 (53.72)                                        
 
Event 16  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jolly, Aaron J            20 Buccaneers-WI             NT      52.05    9  
                  24.92       52.05 (27.13)                                        
  2 Rose III, John            19 Buccaneers-WI          53.46      53.22    4  
                  25.95       53.22 (27.27)                                        
  3 Stephenson, Joseph O      21 Buccaneers-WI             NT      53.59    3  
                  25.76       53.59 (27.83)                                        
  4 Hilger, Joseph            20 Knox                   59.21      59.65    2  
                  28.66       59.65 (30.99)                                        
  5 Milne, Isaac              18 Knox                 1:04.29    1:06.41    1  
                  31.27     1:06.41 (35.14)                                        
  6 Lehman, Fred              20 Knox                 1:10.82    1:14.27  
                  36.74     1:14.27 (37.53)                                        
 
Event 17  Women 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kohn, Alex N              20 Buccaneers-WI        2:28.26    2:28.35    9  
                  34.89     1:12.38 (37.49)     1:50.61 (38.23)     2:28.35 (37.74)
  2 Peterson, Zuri            19 Knox                 2:35.06    2:41.57    4  
                  38.89     1:19.21 (40.32)     2:00.48 (41.27)     2:41.57 (41.09)
  3 Bird, Allie               20 Knox                 2:43.57    2:45.69    3  
                  38.66     1:20.79 (42.13)     2:04.01 (43.22)     2:45.69 (41.68)
 
Event 18  Men 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carpenter, Harry H        22 Knox                 2:13.64    2:15.90    9  
                  30.74     1:05.31 (34.57)     1:40.98 (35.67)     2:15.90 (34.92)
  2 Shea, Matthew T           21 Buccaneers-WI        2:27.31    2:29.92    4  
                  32.72     1:11.03 (38.31)     1:50.76 (39.73)     2:29.92 (39.16)
 
Event 19  Women 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stoffregen, Bri           18 Buccaneers-WI             NT    2:35.28    9  
                  34.90     1:13.55 (38.65)     1:55.30 (41.75)     2:35.28 (39.98)
  2 Warner, Heather           21 Buccaneers-WI        3:08.08    3:04.26    4  
                  40.21     1:26.44 (46.23)     2:15.28 (48.84)     3:04.26 (48.98)
 
Event 20  Men 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weiler, Karl M            21 Buccaneers-WI        2:38.35    2:36.88    9  
                  34.62     1:13.08 (38.46)     1:53.87 (40.79)     2:36.88 (43.01)
  2 McDonald, Carson          18 Buccaneers-WI        2:52.27    2:51.35    4  
                  41.28     1:26.54 (45.26)     2:10.15 (43.61)     2:51.35 (41.20)
  3 Tate, Bill S              19 Knox                 2:50.16    2:51.67    3  
                  39.78     1:23.53 (43.75)     2:09.11 (45.58)     2:51.67 (42.56)
  4 Jacobs, Andrew J          21 Knox                 2:52.52    2:52.84    2  
                  38.47     1:22.13 (43.66)     2:07.95 (45.82)     2:52.84 (44.89)
  5 Mu, Mason                 19 Buccaneers-WI        3:07.66    3:11.05    1  
                  41.60     1:29.94 (48.34)     2:20.85 (50.91)     3:11.05 (50.20)
  6 Brint, Alan H             20 Buccaneers-WI        3:14.86   x3:15.68  
                  47.06     1:36.09 (49.03)     2:26.33 (50.24)     3:15.68 (49.35)
 
Event 21  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stoffregen, Somer E       18 Buccaneers-WI        5:31.87    5:44.30    9  
                  30.40     1:03.42 (33.02)     1:37.87 (34.45)     2:12.74 (34.87)
        2:47.71 (34.97)     3:23.06 (35.35)     3:58.71 (35.65)     4:34.24 (35.53)
        5:10.16 (35.92)     5:44.30 (34.14)                                        
  2 Gerash, Halle K           20 Knox                 6:23.79    6:21.03    4  
                  33.98     1:12.68 (38.70)     1:51.84 (39.16)     2:30.78 (38.94)
        3:09.80 (39.02)     3:48.31 (38.51)     4:26.88 (38.57)     5:05.23 (38.35)
        5:44.29 (39.06)     6:21.03 (36.74)                                        
  3 Bowen-Bailey, Sylvie      19 Knox                 6:37.41    6:39.18    3  
                  36.57     1:17.43 (40.86)     1:57.98 (40.55)     2:38.64 (40.66)
        3:19.69 (41.05)     4:00.13 (40.44)     4:40.59 (40.46)     5:21.17 (40.58)
        6:01.47 (40.30)     6:39.18 (37.71)                                        
 
Event 22  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Roberts, Meshach B        20 Buccaneers-WI             NT    5:31.71    9  
                  29.47     1:02.31 (32.84)     1:36.59 (34.28)     2:11.92 (35.33)
        2:47.06 (35.14)     3:21.74 (34.68)     3:55.92 (34.18)     4:29.00 (33.08)
        5:01.39 (32.39)     5:31.71 (30.32)                                        
  2 Carpenter, Harry H        22 Knox                 5:23.33    5:32.13    4  
                  29.16     1:02.32 (33.16)     1:36.88 (34.56)     2:11.52 (34.64)
        2:46.57 (35.05)     3:21.35 (34.78)     3:55.55 (34.20)     4:28.84 (33.29)
        5:01.21 (32.37)     5:32.13 (30.92)                                        
  3 Lisec, Sam M              18 Knox                      NT    6:05.14    3  
                  29.60     1:04.06 (34.46)     1:40.58 (36.52)     2:17.99 (37.41)
        2:56.44 (38.45)     3:34.87 (38.43)     4:13.20 (38.33)     4:52.14 (38.94)
        5:30.94 (38.80)     6:05.14 (34.20)                                        
  4 Kaylor, Errol             21 Knox                 6:43.54    6:56.57    2  
                  36.06     1:17.99 (41.93)     2:00.66 (42.67)     2:44.12 (43.46)
        3:27.86 (43.74)     4:10.85 (42.99)     4:53.93 (43.08)     5:36.02 (42.09)
        6:16.87 (40.85)     6:56.57 (39.70)                                        
 
Event 23  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nicholson, Morgan M       18 Buccaneers-WI        1:06.18    1:07.69    9  
                  31.77     1:07.69 (35.92)                                        
  2 Kennedy, Katie            22 Buccaneers-WI        1:06.00    1:09.22    4  
                  32.92     1:09.22 (36.30)                                        
  3 Fleming, Sosy             21 Knox                 1:12.60    1:13.04    3  
                  33.98     1:13.04 (39.06)                                        
 
Event 24  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stephenson, Joseph O      21 Buccaneers-WI          59.30      59.84    9  
                  27.99       59.84 (31.85)                                        
  2 Jolly, Aaron J            20 Buccaneers-WI          59.30    1:02.33    4  
                  28.92     1:02.33 (33.41)                                        
  3 Rose III, John            19 Buccaneers-WI             NT    1:02.76    3  
                  28.59     1:02.76 (34.17)                                        
  4 Colburn, Chris W          22 Knox                 1:06.55    1:07.45    2  
                  29.89     1:07.45 (37.56)                                        
  5 Washburn, Brandon         18 Buccaneers-WI        1:13.77   x1:17.46  
                  35.44     1:17.46 (42.02)                                        
 
Event 25  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peterson, Zuri            19 Knox                 2:42.93    2:45.06    9  
                  37.27     1:16.94 (39.67)     2:05.32 (48.38)     2:45.06 (39.74)
  2 LaDuca, Grace                Knox                      NT    2:53.53    4  
                  36.48     1:20.64 (44.16)     2:12.11 (51.47)     2:53.53 (41.42)
 
Event 26  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Roberts, Meshach B        20 Buccaneers-WI        2:15.58    2:22.36    9  
                  30.50     1:06.84 (36.34)     1:48.99 (42.15)     2:22.36 (33.37)
  2 Weiler, Karl M            21 Buccaneers-WI             NT    2:32.06    4  
                  31.71     1:14.17 (42.46)     1:57.09 (42.92)     2:32.06 (34.97)
 
Event 27  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Beloit College-WI  'A'                            2:25.45    1:45.79   11  
     1) Nicholson, Morgan M 18          2) Kohn, Alex N 20                
     3) Williams, Kaylie E 18           4) Stoffregen, Bri 18             
                  26.55       54.87 (28.32)     1:21.63 (26.76)     1:45.79 (24.16)
  2 Knox College  'A'                                 1:57.76    2:00.60    4  
     1) Fleming, Sosy 21                2) Bowen-Bailey, Sylvie 19        
     3) Neubauer, Anna 19               4) LaDuca, Grace                  
                  29.05     1:00.19 (31.14)     1:28.74 (28.55)     2:00.60 (31.86)
  3 Knox College  'B'                                      NT    2:07.15    2  
     1) Stout, Deanna 21                2) Bird, Allie 20                 
     3) Gollery, Mariposa 22            4) Gerash, Halle K 20             
                  31.42     1:03.16 (31.74)     1:36.46 (33.30)     2:07.15 (30.69)
  4 Beloit College-WI  'B'                                 NT    2:19.18  
     1) Kennedy, Katie 22               2) Stoffregen, Somer E 18         
     3) Warner, Heather 21              4) Kohout, Ana 19                 
                  29.19       57.26 (28.07)     1:28.43 (31.17)     2:19.18 (50.75)
 
Event 28  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Beloit College-WI  'A'                            1:33.76    1:36.89   11  
     1) Stephenson, Joseph O 21         2) Jolly, Aaron J 20              
     3) Rose III, John 19               4) Morris, David 17               
                  24.80       49.18 (24.38)     1:13.62 (24.44)     1:36.89 (23.27)
  2 Knox College  'A'                                 1:44.56    1:48.59    4  
     1) Carpenter, Harry H 22           2) Colburn, Chris W 22            
     3) Jacobs, Andrew J 21             4) Kaneta, Mizuki 21              
                  25.57       54.44 (28.87)     1:21.43 (26.99)     1:48.59 (27.16)
  3 Knox College  'B'                                      NT    1:52.75    2  
     1) Lisec, Sam M 18                 2) Hilger, Joseph 20              
     3) Milne, Isaac 18                 4) Lehman, Fred 20                
                  24.90       51.42 (26.52)     1:20.97 (29.55)     1:52.75 (31.78)
  4 Beloit College-WI  'B'                                 NT    2:01.64  
     1) Kangas-Olson, Wil 19            2) McDonald, Carson 18            
     3) Washburn, Brandon 18            4) Brint, Alan H 20               
                  29.27       56.68 (27.41)     1:24.44 (27.76)     2:01.64 (37.20)